Jdi na obsah Jdi na menu
 


LÉTO NA BOWLANDU - Letní bowlingová soutěž

30. 8. 2014

 leto_slide.jpg

 

Letní Bowland Cup

Vážení příznivci bowlingu!

 Nabízíme Vám v průběhu léta volnočasovou aktivitu, při které zažijete s rodinou či přáteli mnoho zábavných chvil plných vzrušení a zdravého soupeření.

Galerie Šantovka Vás společně s Bowland bowling center všechny zve na celoprázdninovou bowlingovou soutěž, která startuje již 7. července a bude probíhat až do 31. srpna, kdy vše vyvrcholí závěrečným finálovým turnajem. Ten bude pro všechny finalisty bezplatný, navíc se bude soutěžit o velké finanční odměny a hodnotné ceny.

Říkáte si, že se vás to netýká, protože jsou lepší hráči než jste Vy?

Není tomu tak. Soutěž je koncipována pro hráče všech úrovní a rozdělena do tří kategorií: nováčci a amatéři, děti, sportovní hráči.

Jak se přihlásit?

Stačí si přijít zahrát do Bowland bowling centra a nechat si zapsat svoji nejúspěšnější hru dané návštěvy.

Jak probíhá hodnocení?

Body získáváte jak za nahrané skóre, tak i za čas, který věnujete jeho zlepšení. Každý týden budou vyhodnoceni nejlepší soutěžící z každé kategorie, kteří budou odměněni. Nasbírané body tedy uplatníte hned 2x. Jednak se vám započítávají pro vyhodnocení v jednotlivých týdnech, tak i do celkového prázdninového žebříčku.

Kdo postoupí do závěrečného finálového turnaje o velké finanční odměny a hodnotné ceny?

Z každé kategorie se dostává do závěrečného prázdninového turnaje nejlepších 18 soutěžících z prázdninového žebříčku.

Celý turnaj je skvělou příležitostí jak si užít plno zábavy se svými přáteli a navíc být za to ještě královsky odměněn. Šanci má úplně každý!

Budeme se na Vás těšit v průběhu celého léta

 Propozice Leto

Váš Bowland bowling centrum