Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. liga sk. 18.3. - 6. hrací den

20. 3. 2013

Stín neúčasti, se projevil hlavně v tabulce, kde každý celek připsal zápas pět nula. Proč se družstvo nedorazilo, nevím, vždyť po pěti kolech hájilo místo na baráž o postup do extraligy. Touto neúčastí si spíše zajistilo baráž o sestup.
Mazání sice nebylo až tak těžké, ale vyhrála zodpovědnost za tým. Minimum rizika a maximum bodů. Za dnešní den tu máme hned třikrát jednadvacet bodů a jednou devětadvacet. Pouhá ztráta šesti bodů patří Bowlandu Olomouc, kterému patří zároveň i nejlepší průměr dne. Po jednadvaceti bodech pak získal Tacl Letohrad, Henry Gril a CNC Produkt Ostrava. Osmnáct bodů mají Goldfish Bowl, sedmnáct Draci Brno a třináct patří BK Kings Hradec Králové.
Celkově nám vede nadále Tacl Letohrad již s velkým náskokem, potřebují již pouze sedm bodů za poslední hrací den a můžou slavit. Bowland Olomouc sice ještě baráž jistou nemá, ale dnes dobře vykročil a příště jsou domácí. O druhé barážové místo může být ale mela, tam si to asi rozdá CNC Produkt Ostrava s Henry grilem, ale ze hry nejsou ani další tři družstva. Bodů je ve hře ještě dost.
Nejlepší průměr u družstva patří Bowlandu Olomouc s výkonem 579,57 b., mezi jednotlivci si vedl nejlépe Ctirad Štaud průměrem 202,4 b..
Nejvyšší nához dne získal Jan Reichl za 257 kuželek a jelikož byla pouze jedna žena, tak je na fotografii s Honzou a Ctiradem nesmí ještě chybět Petra Tesařová.
Petr.

Výsledky 1. liga 18.3.