Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. liga muži sk. A 4.11. - 3. hrací den

4. 11. 2012

V neděli 4.11. se na olomouckém BowLand centru sešla 1. liga sk. A. Česká bowlingová asociace pro tyto hráče vymyslela velice dobré podmínky a centrum zde namazal již odzkoušený model, který se hrál na turnaji Czech Open a pak následně na turnaji Prestige.

Hráči dorazili včas, ale samotný trénink začal s desetiminotovým zpoždním. Všichni se nějak pozapomněli v restauraci. Proto připomínám, že trénink začíná v 9.45. Díky dobré padavosti se vše stihlo a bylo to bez komplikací.

První hra začal u některých hráčů pomaličkým startem a padala i slova, že je to "nějaké mastné". Paradox je, že vzápětí pak i slova, že je to "nějaké suché", tak kdo se pak v tom má vyznat.

O tom, že se zde dá zahrát svědčí statistiky, kde máme dva zápisy do klubu 250 - Tabačko Martin a Koráb Jan. Následně více jak 30 x přes 200. Takže spíše je to o hráčích a možnosti se přizpůsobvat daným podmínkám.

Určitě kandidátem na vítězství je tým Tacl Letohrad, který svým soupeřům stále utíká, na druhou pozici se ztrátou 13 bodů je Blue Panthers a třetí místo patří tým Bowland Olomouc B.

Nejlepším hráčem byl Koráb Jan (Tacl Letohrad) - 218,86

Díky všem za příjemnou neděli a ať se Vám daří na dalším kole.

DS

Výsledky 1. liga 4.11.